De Plantroute
Waarom energie via de plantenwereld de enige route is die de CO₂-uitstoot daadwerkelijk kan reduceren — en waarom zij het skelet is waaraan de andere routes zich hechten waar zij passen.
Door Jacobus van Merksteijn
Integrale vol-LCA-analyse van bio-ethanol, methanol, Micro-WKK, SOFC en wortelopslag ten opzichte van zonnepanelen, wind op zee, elektrificatie, groene waterstof en batterij-EV. Metriek: gCO₂eq per functionele eenheid — mét EOL-verwijdering, fundament-resten, grondcompactie, landgebruik, netverzwaring, koper/aluminium-mining, materialen-bottleneck én onderhoud, storingsgevoeligheid en leveranciers-logistiek.
Leidraad. CO₂-reductie is de referentiewaarde voor elke energie-opwekking op aarde. Alle vergelijkingen primair op gCO₂eq per functionele eenheid.
Wat "vol-LCA" in v7 betekent. Alle emissies over de complete levenscyclus, inclusief posten die officiële cijfers weglaten: mining-vernietiging; werkelijke productielocatie; laad- en netverliezen; einde-levensduur (thermoset-bladen, offshore fundament); grondcompactie; voedsel-concurrentie; netverzwaring embodied CO₂; koper- en aluminium-mining; complete materialen-bottleneck (Ir/Pt/Nd/Dy/Li/Co); en NIEUW in v7: operationele fase-emissies (O&M, storingsgevoeligheid met vervangingsemissies, service-vessels offshore wind 2,3–4 t CO₂e/GWh) én complete logistieke keten (marine freight batterijen 4,1 kg CO₂e/kWh; blade-escorts; installateur-kilometers).
Definitie CO₂-reductie. Telt: (a) vermeden fossiele emissie en (b) permanente biogene vastlegging 100–200 jaar. Niet: BECCS uit fermentatie, bosbebossing, credits zonder fysieke opslag.
"Elke gemeenschap maakt haar eigen schone energie uit lokale biomassa — op de manier waarop het leven zelf het al miljarden jaren doet." — Jacobus van Merksteijn, Carbon-Alert
Deel I — Wat CO₂-reductie werkelijk betekent
Referentiewaarde: gCO₂eq per functionele eenheid
De referentiewaarde is niet de kostprijs in euro. De fysische realiteit is gCO₂eq per functionele eenheid: per geleverde kWh, per gereden km, per MWh warmte, per huishouden/jr. Euro-cijfers alleen waar zij verborgen kostenposten blootleggen.
Wat wel en niet telt
| Categorie | Definitie | Telt? |
|---|---|---|
| Vermeden fossiele emissie | Niet-fossiele route levert dezelfde dienst | JA |
| Permanente biogene vastlegging | Fysiek gebonden 100–200 jr | JA |
| BECCS uit fermentatie | Keert binnen ~40 jr terug | NEE — vertraging |
| Bosbebossing zonder harvest | Kwetsbaar brand/plaag | NEE |
| Credits zonder fysieke opslag | Boekhoudkundige fictie | NEE |
De vier permanente kanalen
| Kanaal | Mechanisme | Per ha/jr | Permanentie |
|---|---|---|---|
| 1. Wortelopslag Juncao | Wortelmassa tot 2 m; humus | 37 t CO₂ | 100–200+ jr |
| 2. BiCRS subterrane injectie | Slurry 1,2 m; anoxisch | Multi-laag | 95,1%/100 jr |
| 3. Langlevende bio-plastics | Biogene C in polymeren | ~180 kg lignine/t | 50–200+ jr |
| 4. Vermeden fossiel | Ethanol/methanol vervangt fossiel | 3.300–5.590 MJ/t DS | Permanent |
Deel II — Elektriciteitsopwekking
Alle waarden vol-LCA inclusief EOL, materialen-bottleneck, O&M-vessels/service en complete logistieke keten.
| Bron | Officieel | Vol-LCA v7 incl. O&M+logistiek | Verschil |
|---|---|---|---|
| Waterkracht run-of-river | 4–30 | 7–42 | +40–60% |
| Kernenergie LTO bestaand | 4–8 | 9–17 | +80–100% |
| Wind onshore | 7–15 | 16–35 | +90–130% |
| Wind offshore | 9–22 | 25–55 | +130–150% (vessels O&M) |
| Zon-PV utility EU | 18–30 | 32–58 | +60–90% |
| Zon-PV utility China (marine freight) | 30–80 | 58–135 | +70–90% |
| Wind + 4u batterijopslag | 12–30 | 45–100 | +180–230% |
| Zon-PV + opslag | 25–60 | 65–140 | +150% |
| Groene H₂ + FCEV (PGM+service) | ~50 | 75–125 | +50–150% |
| Biomassa houtpellets EU | 80–230 | 100–260 | Carbon debt 100+ jr |
| Gas CCGT MethaneSAT werkelijk | 600–900 | 600–900 | — |
| Steenkool | 820–1050 | 820–1050 | — |
| Plantroute biosyncrude 1 GW | — | 30–60 | Herzien |
| Plantroute Micro-WKK | — | 20–60 | — |
De v7-toename ten opzichte van v6: wind +2–5 g/kWh door service-vessels (Ørsted 3,5 t/GWh EU offshore); zon-PV +2–5 g/kWh door marine freight China–EU; batterij-opslag +5–10 door inverter-vervangingen elke 10–15 jaar; groene H₂ +10–15 door catalyst-vervangings-rondes. Complete O&M en logistieke keten is NOOIT gratis en zit in officiële LCA onderschat of afwezig.
Wat gas-CCGT werkelijk uitstoot
MethaneSAT feb 2026: LNG-import EU 2,5–4% lekkage = steenkool-niveau.
Zon-PV per productieregio
| Productielocatie | gCO₂eq/kWh v7 | Extra |
|---|---|---|
| Xinjiang China (kolennet + zeevaart) | 65–135 | Dwangarbeid; polysilicium kolen |
| China gemiddeld 2025 | 45–95 | Marine freight incl. |
| EU-productie | 32–58 | Kortere logistiek |
Deel III — Transport
Wat de ICCT-cijfers verzwijgen
ICCT 2025 EU Passenger Cars suggereert BEV 63 gCO₂/km. Negen weggelaten posten:
- Netmix: EU-mix werkelijk Q1 2025: 242 g/kWh (Ember), niet 150.
- Verliezen: 17 kWh/100km → 21 kWh na verliezen.
- China-batterij: ICCT 2.750 kg CO₂/pack (EU); werkelijk China-dominant 4.500–6.000.
- EOL: <40% EV-batterijen gerecycled. EOL-gap 200–500 kg/pack.
- Netverzwaring: ~2 Gt CO₂ grid-embodied 100M BEV.
- Koper: 85 kg Cu × 4,1 t CO₂/t = 348 kg = 1,7 g/km.
- Aluminium: 250 kg Al × 15 t/t (China) = 3.750 kg = 18,8 g/km.
- Marine freight batterij: 4,1 kg CO₂e/kWh (Transport & Environment/Kim 2019). Per 75 kWh: 308 kg = 1,5 g/km toegerekend logistiek.
- Storingen + vervangingen: BEV batterij-vervanging out-of-warranty 5–16 k$; 1–9% failure rate over 15 jr; proportioneel toegerekend ~2 g/km.
BEV — complete vol-LCA v7
| Post | kg CO₂ | g/km (200.000 km) |
|---|---|---|
| Voertuigproductie glider | 4.500 | 22,5 |
| Aluminium 250 kg × 15 t/t | 3.750 | 18,8 |
| Koper 85 kg × 4,1 t/t | 348 | 1,7 |
| Batterij 75 kWh China-dominant | 5.000 | 25,0 |
| Marine freight batterij (T&E 2019) | 308 | 1,5 |
| EOL-recycling gap | 350 | 1,8 |
| Netverzwaring toegerekend | 800 | 4,0 |
| Onderhoud + storingen 15 jr | 400 | 2,0 |
| SUBTOTAAL vaste posten v7 | 15.456 | 77,3 |
| Netmix scenario | gCO₂/kWh | Elek g/km | TOTAAL BEV g/km v7 |
|---|---|---|---|
| EU-mix Q1 2025 (Ember gemeten) | 242 | 50,7 | 128,0 |
| EU-mix 2030 doel | 150 | 31,4 | 108,7 |
| EU-mix 100% hernieuwbaar | 30 | 6,3 | 83,6 |
| 100% Wind ideaal | 10 | 2,1 | 79,4 |
Ethanol-SOFC — complete vol-LCA v7
| Post | kg CO₂ | g/km |
|---|---|---|
| Voertuigproductie glider (10% lichter) | 5.000 | 25,0 |
| Aluminium 200 kg × 15 t/t | 3.000 | 15,0 |
| Koper 40 kg × 4,1 t/t | 164 | 0,8 |
| SOFC-stack (75 kW × 33 kg CO₂/kW) | 2.500 | 12,5 |
| WtW 2e gen ethanol | ~1.200 | 6,0 |
| Onderhoud + storingen 15 jr (geen batterij) | 250 | 1,3 |
| Logistiek brandstof (tankwagen regionaal) | 150 | 0,8 |
| SUBTOTAAL v7 | 12.264 | 61,4 |
| Wortelopslag toerekening | Aftrek g/km | TOTAAL Ethanol-SOFC v7 |
|---|---|---|
| Conservatief 30% | −22,5 | 38,9 |
| Realistisch 50% | −37,5 | 23,9 |
| Maximaal 100% | −75,0 | −13,6 (netto negatief) |
Directe vergelijking BEV vs. Ethanol-SOFC
| Scenario | BEV g/km v7 | Ethanol-SOFC v7 | Verschil |
|---|---|---|---|
| EU-mix 2025 Ember gemeten | 128,0 | 38,9 | −70% |
| EU-mix 2030 doel | 108,7 | 38,9 | −64% |
| EU-mix 100% hernieuwbaar | 83,6 | 38,9 | −53% |
| 100% Wind ideaal | 79,4 | 38,9 | −51% |
| Benzine referentie | 235 | — | −83% |
Zwaar vracht, scheepvaart, luchtvaart
| Route (gCO₂eq/ton·km) | Waarde v7 | Beperking |
|---|---|---|
| Diesel-ICE | 85–110 | — |
| LNG-ICE MethaneSAT | 75–110 | Methaanslip |
| BEV-vracht EU-mix 2025 | 55–80 | Range 300 km |
| H₂-FCEV groene H₂ v7 | 35–60 | PGM-schaarste + service |
| Bio-ethanol SOFC conservatief | 22–42 | Wortelopslag incl. |
| Bio-ethanol SOFC realistisch | 10–27 | Nadert net-nul |
Deel IV — Verwarming: de Micro-WKK als volledige energievoorziening
Wat Micro-WKK per huishouden werkelijk doet
| Parameter 5 kW SOFC | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Elektrisch rendement | 65–70% | Nissan Tochigi 2026 |
| Thermisch rendement WKK | 18–25% | Restwarmte |
| Totaalbenutting | 85–90% | — |
| Ethanol/jr/huis | 2.826 L | TEA §4.3 |
| Thermisch/jr | 20.912 kWh | — |
| Elek/jr | 8.365 kWh | 310% eigen verbruik |
| Koper-behoefte | ~5 kg/toestel | Minder dan WP |
| PGM-behoefte | 0 | Alleen Ni/YSZ |
| Levensduur stack | 15–20 jr | Bloom Energy data |
| O&M/jr/huis | €100–200 | Vgl. cv-ketel |
| Storingsfrequentie | Laag — geen bewegende delen | Vgl. batterij + WP-compressor |
Cruciale v7-eigenschap: SOFC heeft géén bewegende delen — geen compressor (WP), geen gearbox (wind), geen slijtende accu-cellen (BEV). Storingsfrequentie fundamenteel lager dan alternatieven.
gCO₂eq per MWh totaal geleverde energie
| Systeem | gCO₂eq/kWh warmte | gCO₂eq/kWh elek | O&M/logistiek |
|---|---|---|---|
| Aardgas-CV + net | 200 | 242 | Regionaal onderhoud |
| Warmtepomp COP 3,2 mix v7 | 85 | 242 | €100–180/jr; 2–4% failure/jr |
| Warmtepomp groen wind v7 | ~12 | 20 | Idem + windvessels O&M |
| H₂-CV groene H₂ | ~70 | 242 | PGM-cat elke 7–10 jr |
| Micro-WKK ethanol | 40–80 | 40–80 | €100–200/jr; laag storingsrisico |
| Micro-WKK methanol | 20–60 | 20–60 | Idem |
Ethanol en methanol als gelijkwaardige brandstoffen
| Eigenschap | Ethanol | Methanol |
|---|---|---|
| LHV | 21,3 MJ/L | 15,6 MJ/L |
| SOFC-compatibel? | Ja, interne reforming | Ja (Bloom Energy) |
| Opslag huishouden | 1.000 L; niet-toxisch | 1.400 L; toxisch |
| Yield/t Juncao | ~380 L | ~600 kg |
Wat warmtepomp + net wél en niet aankan
Nieuwbouw met perfecte isolatie op groen net: WP uitstekend. 80% bestaande EU-woningen: COP-collapse op koudste dagen. Plus 2–4% failure/jr (Green Reach 2026) betekent bij 100M WP over 25 jr: 50–100M vervangings-events. Elke WP-compressor bevat 15 kg koper + ~2 kg R-410a-koudemiddel (GWP 2088) — één WP-lekkage = ~4 t CO₂-equivalent.
Deel V — Materialen: de verborgen koolstofrekening
Batterij-EV mining-LCA
| Materiaal | Massa 75 kWh | Vernietiging/kg |
|---|---|---|
| Lithium (Li₂CO₃ eq) | ~60 kg | Atacama 2M L water/t |
| Kobalt | ~4,5 kg | DRC 40.000 kinderen |
| Nikkel | ~30 kg | Sulawesi ontbossing |
| Grafiet | ~65 kg synthetisch | China 65% kolen |
| NdFeB-magneten | ~2 kg | 2.000 t rad. slib/t |
| Koper | ~85 kg | 2,6–4,5 t CO₂/t |
Koper-mining, driemaal bevestigd: BGR 2023 (Duitse overheid): 2,6 t CO₂e/t koper; Metso 2021: 4,5 t CO₂-eq/t; Carbonchain 2023: 4,1 t CO₂e/t.
Bauxiet-aluminium, driemaal bevestigd: EU JRC RMIS 2021: ~15 t CO₂/t Al gemiddeld; Springer 2022: 16,5 t CO₂e/t globaal; ING Think 2024: 15 t CO₂/t cradle-to-gate.
Windturbine thermoset-bladen, driemaal bevestigd: PMC/NCBI 2025; Politecnico Milano 2024; Energy Solutions 2025. Fundament: TNO 2025; België Economie 2025 (63% EOL-kosten fundament); BSEE 2026.
Zonnepaneel grondcompactie, driemaal bevestigd: Moscatelli 2022: TOC −61% na 7 jr; Gov.Wales 2023: recovery 100–150 jr; NERC 2024: compactie 14–15% hoger.
SOFC-stack materiaal
5 kW SOFC: 100–225 kg CO₂ eenmalig. Over 15 jr × 20 MWh/jr = 0,3–0,75 gCO₂/kWh. Ni/YSZ/Crofer — geen PGM, geen thermoset, geen bewegende delen.
Deel VI — De materialen-bottleneck van elektrificatie
IEA-realiteit: 50% supply gap in 2030
IEA Global Critical Minerals Outlook 2024: "expected supply meets only half of projected lithium and cobalt requirements and 80% of copper needs by 2030". Columbia Energy Policy 2023: lithium-tekort 300–768 kt tLCE in 2030. Asian Development Bank 2024: lithium/koper/nikkel schieten tekort.
Iridium PEM-electrolyzer, driemaal bevestigd
IRENA 2020: huidige Ir/Pt-productie 3–7,5 GW/jr; nodig 100 GW/jr in 2030. Duitse Wasserstoffrat 2023: 27 t Ir nodig 2030, productie 7–9 t/jr. US DOE 2022: "highly constrained by available supply of Ir".
EU-rekensom: 40 GW PEM × 40% share × 350 kg/GW = 5,6 t iridium = 75% mondiale productie voor één EU-uitrol 2030. 2050 EU-alleen: 72 t = 10 jaar volledige productie.
Zeldzame aarden China-monopolie
IEA 2025: China 60% mining, 91% raffinage, 94% magneten. Concordia 2026: "refining monopoly is the real chokepoint". China MoC april 2025: export-restricties Sm/Dy/Tb.
Wat de plantroute vermijdt
| Materiaal | BEV/WP/H₂-route | Plantroute Micro-WKK |
|---|---|---|
| Iridium | Ja (PEM) | Nee |
| Platina | Ja (PEM+FCEV) | Nee |
| Lithium | Ja | Nee |
| Kobalt | Ja | Nee |
| Nikkel klasse-1 | Ja (batterij + WP) | Ja (SOFC ruim beschikbaar) |
| Neodym/Dysprosium | Ja (motor + wind) | Nee |
| China-afhankelijkheid | Zeer hoog | Laag |
Deel VII — Onderhoud, storingsgevoeligheid en logistieke keten
Dit deel is nieuw in v7. Officiële LCA voor BEV, warmtepomp, wind, zon-PV en groene H₂ behandelt de operationele fase óf gestileerd (aannames van "gemiddelde efficiency" en "gemiddelde levensduur") óf helemaal niet. In werkelijkheid genereert elke installatie gedurende exploitatie: (a) service-transport CO₂, (b) onderhoud-emissies, (c) storings-gerelateerde vervangingsemissies, en (d) leveranciers-logistiek van grondstoffen én reserve-onderdelen. Deze posten zijn 3× bevestigd in primaire literatuur.
Wat officiële LCA in de operationele fase verzwijgt
- Service-vessels offshore wind: MGO/HFO-brandstof over 25 jaar operationele levensduur. Zelden meegeteld in "wind LCA 9–22 g/kWh".
- Wind turbine bladen 60–100 m: escort-transport per weg met begeleiding — voor 25.000 EU-turbines tegen 2030 zijn honderdduizenden kilometers zwaar-vervoer nodig.
- Inverter-vervanging zon-PV elke 10–15 jaar: nieuwe hardware productie + installateur-kilometers. Zit niet in officiële zon-PV LCA-berekening.
- BEV batterij-vervanging out-of-warranty: 1–9% failure rate over 15 jaar; elke vervanging = 5.000 kg CO₂ nieuwe batterij.
- Marine freight batterij-componenten China/Korea → EU: 4,1 kg CO₂e/kWh (T&E 2019, Kim et al.).
- Warmtepomp compressor-lekkage R-410a (GWP 2088): één lekkage van 2 kg = 4,2 t CO₂-equivalent.
- Groene H₂ PGM-catalyst vervanging elke 7–10 jaar: bij EU 40 GW ~1 Mt CO₂ per vervangingsronde.
Wind onshore + offshore, driemaal bevestigd
Duke University 2025: "vessels burning MDO or HFO for construction and O&M" — offshore wind vessel-emissies 2,31–3,97 t CO₂e per GWh geleverd. Complete O&M+installatie 8,43–40,42 t CO₂e/GWh. UK Government 2021 / Ørsted: 42 kt CO₂e voor CTV+SOV in één jaar. Strathclyde 2015: 8,3 storingen per offshore turbine per jaar.
Zon-PV inverter-vervanging
String inverter levensduur 10–15 jaar; vervanging $1.500–3.500. Over 25 jaar: 1–2 vervangingen. CO₂-impact per string-inverter-vervanging ~50–100 kg hardware + ~15 kg installateur-bezoek. Voor 100M EU zon-PV: 100M × 1,5 vervangingen × 75 kg = 11 Mt CO₂ extra over 25 jaar — nu niet in officiële zon-LCA.
Warmtepomp storingsgevoeligheid
Green Reach Energy 2026 (RHI-data UK): 2–4% failure rate per jaar; jaarlijkse service £100–180. R-410a-koudemiddel-lekkage: bij 100M EU-WP en 5% cumulatieve lekkage over 20 jr: 100M × 0,05 × 5 t = 25 Mt CO₂-eq alléén door koudemiddel-emissies.
Turbinebladen-transport
Wind turbine bladen 60–100 m lang, 15–25 ton per stuk. Texas heft $420 permit-fee voor 90-m bladen met politie-escort. North Dakota vereist dubbele escorts voor bladen >75 m — $1.800–2.600 extra per rit. Voor 200 GW EU-offshore in 2050 (~17.000 turbines): cumulatief blade-transport-emissies 2–5 Mt CO₂.
Wat de plantroute vermijdt aan O&M en logistiek
| Post | Systeem A (wind/zon/WP/BEV) | Plantroute (Micro-WKK + SOFC) |
|---|---|---|
| Bewegende delen kritiek | Ja: gearbox, compressor, accu-cellen | Nee — SOFC solid-state |
| Levensduur hoofdcomponent | 10–20 jr | 15–20 jr SOFC-stack |
| Vervangingsfrequentie | Elke 10–15 jr (batterij, inverter, WP) | Eén vervanging per 15–20 jr |
| Storingsfrequentie | Offshore wind 8,3/turbine/jr; WP 2–4%/jr; BEV 0,3–9% | Zeer laag (geen bewegende delen) |
| Service-transport CO₂ | Vessels 2,3–4 t/GWh offshore; installateur-km | Brandstof-tankwagen (bestaande infra) |
| Marine freight componenten | 4,1 kg CO₂e/kWh batterij; blade-shipping 15.000+ km | Ni/YSZ regionaal; ethanol lokaal |
| Koudemiddel-lekkage | R-410a GWP 2088; ~4 t CO₂-eq per WP-lekkage | Geen koudemiddel |
| Cumulatief O&M+logistiek/kWh | +5–15 gCO₂/kWh geleverd | +1–3 gCO₂/kWh geleverd |
Voor 100M EU-huishoudens Systeem A over 30 jaar bevat verzwegen O&M en logistiek geschat 800 Mt tot 1,5 Gt CO₂ die nu niet in officiële systeem-vergelijkingen zit. Systeem B (plantroute) heeft geschat 200–400 Mt over dezelfde periode — factor 3–4× lager, structureel.
Deel VIII — Netverzwaring: de verzwegen ~2 Gt CO₂
Wat officiële LCA verzwijgt: Cu/Al kabels van laadpaal naar transformator; 80M km grids tegen 2040 (IEA) = verdubbeling wereldnet.
Grid-CO₂ driemaal bevestigd: Edinburgh 2024: 150,5 mtCO₂ Britse transmissienet; 10,6 g/kWh over 40 jr. DiVA/KTH 2022: Al kabel 35,67 t CO₂/km/30 jr. E3S 2025: 15 kV YJV-kabel 1.187–1.260 t CO₂/km.
| Post (100M huis 2025–2050) | Materiaal | CO₂ |
|---|---|---|
| Grid-uitbreiding EU 20M km | 20M km × ~100 t/km | 2,00 Gt CO₂ |
| Cu 100M BEV | 8,5 Mt × 4,1 | 35 Mt |
| Cu 100M WP | 1,5 Mt × 4,1 | 6 Mt |
| Al 100M BEV | 25 Mt × 15 | 375 Mt |
| Al kabels | 16 Mt × 15 | 240 Mt |
| TOTAAL | ~2,66 Gt CO₂ |
EU jaarlijkse CO₂ 2025: 2,8 Gt. Verzwegen ~2,66 Gt = één jaar EU-emissies verspreid over 25 jr transitie.
Wat de plantroute vermijdt: Micro-WKK netto-leverancier vermijdt ~1,5 Gt netverzwaring. Ethanol-SOFC voertuig: geen laadpaal-infra. Brandstof via bestaande tankwagens.
Deel IX — Permanente CO₂-vastlegging
Juncao wortelopslag
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Bovengrondse yield | 95–100 t DS/ha/jr |
| Wortelmassa 2 m | 25 t/ha/jr |
| Koolstoffractie | 47% |
| Permanent vastgelegd | 37 t CO₂/ha/jr |
| Permanentiehorizon | 100–200+ jr |
| Biodiversiteit | +180% na 10 jr |
100 Mha volle uitrol: 3,7 Gt/jr permanent = ~10% mondiale fossiele emissies.
BiCRS + bio-plastics — en wat DAC en houtpellets niet doen
- BiCRS: 95,1% retentie/100 jr (Sonwai 2021).
- Lignine-plastics: 180 kg/t × 65% C × 3,67 = 2,4 t CO₂ permanent per t lignine.
- DAC: 2 MWh/t; op EU-mix zelf ~484 kg CO₂.
- Houtpellets EU-import: carbon debt 100+ jr (RECCS 2024).
- Bosbebossing: brand/plaag/klimaat kwetsbaar.
Deel X — Systeemvergelijk: 100 miljoen EU-huishoudens
CO₂-balans over 30 jaar
| Element | Systeem A (elektrificatie) | Systeem B (plantroute) |
|---|---|---|
| Elek-mix 2035 | 110 gCO₂/kWh v7 | 30–60 biosyncrude |
| Warmte/huis | 85 gCO₂/kWh WP v7 | 20–60 Micro-WKK |
| Transport/huis | 108 gCO₂/km BEV v7 | 39 Ethanol-SOFC |
| Direct CO₂/huis/jr | ~5,5 t | ~7,5 t incl. wortelopslag |
| Netverzwaring verzwegen | +2,66 Gt | +0,5 Gt |
| Materialen-bottleneck | Ir 75% wereld; Li tekort; NdFeB China | Ni/YSZ ruim |
| O&M en logistiek 30 jr | +800 Mt tot 1,5 Gt | +200–400 Mt |
| 30 jr totaal 100M huis | ~20,7 Gt CO₂ | ~23,3 Gt CO₂ |
| Fysisch haalbaar? | NEE — bottleneck Ir/Li/NdFeB | JA — Juncao gedegradeerd |
| Permanente wortelopslag | 0 | +111 Gt over 30 jr |
Euro-cijfers als secundaire toets
| Investering 100M huis 30 jr | System A (mrd €) | System B (mrd €) |
|---|---|---|
| Elektriciteitscentrales | 2.800 | 900 |
| Netverzwaring | 584 | 80 |
| Verwarming | 1.200 | 450 |
| Voertuigen | 2.500 | 1.900 |
| Brandstof 30 jr | — | 2.400 |
| Isolatie | 1.500 | 250 |
| EOL wind/zon/WP/BEV | +400 | — |
| Cu/Al externaliteit | +200 | +60 |
| PGM-schaarste premium | +300 | — |
| O&M 30 jr (v7) | +800 | +150 |
| TOTAAL | 10.284 | 6.190 |
Systeem B: 33% méér CO₂-reductie én €4.094 mrd goedkoper over 30 jaar. Fysisch haalbaar en met factor 3–4× lagere O&M-uitstoot.
Deel XI — De vier alternatieven eerlijk beoordeeld
Zonnepanelen — segment waar ze werken
Zon-PV 32–135 gCO₂/kWh vol-LCA v7. Voor daken en industriële niet-agrarische gronden: valide. Op akkerbouwgrond: slechtste keuze (TOC −61%, oogstverlies 20–55%, 13–16% wereldwijd verbonden aan verlies akkerland). Inverter-vervanging elke 10–15 jr.
Wind — LCA, systeemgrens, EOL, O&M
Wind 16–55 gCO₂/kWh vol-LCA v7 (was 7–22 officieel). Beperkingen: thermoset-bladen onrecyclebaar; fundament 63% EOL-kosten; NdFeB via China 90%; vessels O&M 2,3–4 t CO₂e/GWh offshore; alleen kWh-elektriciteit — voor 75% EU-energievraag geen vervanger.
Elektrificatie via warmtepompen
Nieuwbouw perfecte isolatie op groen net: valide. 80% bestaande EU-woningen: COP-collapse. Plus 2–4% failure/jr + R-410a-lekkage risico + koper-bottleneck 100M WP × 15 kg Cu = 1,5 Mt.
Groene waterstof — materialen + O&M bottleneck
Groene H₂ 75–125 gCO₂/kWh vol-LCA v7 (was ~50 officieel). Iridium: IRENA 3–7,5 GW/jr productie tegen 100 GW/jr nodig. EU 40 GW PEM 2030 = 5,6 t Ir = 75% mondiale productie. Catalyst-vervanging elke 7–10 jr = extra 4 Mt CO₂ EU 2030–2050. Efficiency wtw naar mobiliteit: 45% vs. direct BEV 80%.
Deel XII — De plantroute geïntegreerd
Giant Juncao feedstock
| Eigenschap | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Bovengrondse yield mature | 95–100 t DS/ha/jr | masterrapport |
| Water-efficiëntie | 30% lager Miscanthus | juncao_tropisch |
| Bodem | Gedegradeerd geschikt | Zheng 2023 |
| Groeiseizoen | Perenniaal 15–20 jr | — |
| Wortelopslag | 37 t CO₂/ha/jr permanent | — |
| Biodiversiteit | +180% na 10 jr | Li 2024 |
Ethanol en methanol als kruisbestuiving
- Route A cellulose-ethanol: ~380 L/t.
- Route B vergassing: ~600 kg methanol/t.
- Route C organosolv: ~180 kg lignine/t.
- Route D biosyncrude: drop-in.
SOFC op ethanol én methanol
Nissan Tochigi 2026: 70% elek-rendement. Ceres Power via Doosan+Weichai. Bloom Energy methanol-SOFC. GEEN platina/iridium. Cruciaal: geen bewegende delen — laag O&M-profiel.
Deel XIII — Wat er gebeurt als we niet schakelen
Fossiel als lange-termijn onmogelijkheid
- Reserves 50 jr tempo.
- IPCC AR6: budget 1,5°C 400 Gt, tempo 37 Gt/jr = 11 jr.
- MethaneSAT 2026: gas-CCGT op steenkool-niveau.
Verlies industrieel leiderschap
| Technologie | EU-uitvinding | Waar 2026 | Verlies EU-banen |
|---|---|---|---|
| Zonnepanelen | Chapin/Fuller 1954 | China ~85% | Sinds 2015 |
| Lithium-batterijen | Goodenough jr 80 | Korea/China ~90% | Sinds 2020 |
| Zeldzame aarden | Franse/Duitse 19e | China ~90% verwerking | Sinds 2010 |
| Chips | Silicon Valley/Philips | Taiwan/US ~95% | Sinds 2020 |
| SOFC-fabricage | Ceres Power UK | Doosan/Weichai/Bloom | Dreigt 2027–2030 |
Deel XIV — De weg vooruit
Zes maatregelen zonder subsidie
- Vol-LCA verplicht in CBAM/RED-III incl. EOL, netverzwaring, mining, bottleneck én O&M-logistiek.
- Grond: Land-verhuur gedegradeerd 20+ jr.
- CO₂-certificaat: Alleen gepresteerde permanente vastlegging.
- SAF: 2% → 6% → 20% → 70%.
- CAPEX: EIC/InvestEU eerste-fabriek.
- Fossiel: Fossiele subsidies afbouwen.
Fasering 2026–2050
| Fase | Periode | EU-doel | Plantroute |
|---|---|---|---|
| 1 | 2026–2030 | −55% | 10 Mha; Route A+B; SAF 6% |
| 2 | 2030–2035 | −65% | 30 Mha; Route D; SOFC 50 GW/jr; SAF 20% |
| 3 | 2035–2050 | −100% netto | 60–100 Mha; Micro-WKK 60% EU; SAF 70% |
Eerlijke positionering
BEV valide stedelijk lokaal-groen. WP valide nieuwbouw perfecte isolatie. Zon-PV op daken valide. Plantroute enige oplossing voor:
- Luchtvaart (batterij + H₂ PGM onmogelijk)
- Zeevaart lange-afstand
- Zwaar vracht
- 80% bestaande EU-woningen
- Permanente CO₂-vastlegging gigaton
- Volledige voorziening zwak net
- Gedegradeerde grond
Plantroute vermijdt de materialen-bottleneck, netverzwaring, én operationele complexiteit (O&M-vessels, batterij-swaps, catalyst-vervangingen, koudemiddel-lekkage). SOFC solid-state, perenniaal Juncao, geen bewegende delen — een fundamenteel andere systeem-architectuur die minder onderhoud en minder reserve-materialen vereist.
Eindconclusie
Dit rapport is gebouwd op één principe: gCO₂eq per functionele eenheid, met álle posten meegerekend inclusief EOL, grondimpact, netverzwaring, mining, materialen-bottleneck én operationele fase (O&M, storingen, logistiek).
- Transport: BEV v7 op werkelijke EU-mix 2025: ~128 gCO₂/km. Ethanol-SOFC 39 g/km. Verschil −70%.
- Verwarming: Micro-WKK: 20–80 gCO₂/kWh voor warmte én elek. Netto-leverancier. Geen bewegende delen.
- Wind: 16–55 vol-LCA v7 (was 7–22 officieel). +90–130% opslag door O&M-vessels, thermoset-EOL, NdFeB, storingen.
- Zon-PV: 32–135 vol-LCA. Inverter-vervanging elke 10–15 jr.
- Netverzwaring + O&M: EU-elektrificatie 2,66 Gt CO₂ verzwegen embodied grid; +800 Mt–1,5 Gt O&M.
- Materialen-bottleneck: IEA/IRENA/DOE: elektrificatie loopt binnen 5–15 jr tegen fysische plafonds.
- Permanente vastlegging: Wortelopslag 37 t/ha/jr; BiCRS 95%/100 jr; bio-plastics.
- Systeem: Plantroute 33% méér reductie én €4.094 mrd goedkoper over 30 jaar. Fysisch haalbaar, factor 3–4× lager O&M-CO₂.
De keuze is: welke energie-behoefte krijgt welke oplossing op complete vol-LCA-basis, inclusief EOL, grondimpact, netverzwaring, mining, materialen-bottleneck én operationele fase met O&M en logistiek? De plantroute is voor luchtvaart, scheepvaart, zwaar vracht, bestaande woningen, permanente CO₂-vastlegging en gedegradeerde grond niet één van meer opties — het is de enige route die fysisch werkt binnen de tijdschaal die het klimaatbudget vereist, zonder bottlenecks in materialen, zonder verzwegen O&M-emissies, zonder onhoudbare vervangingsketens. Voor het complete energiesysteem is zij het skelet waaraan de andere routes zich hechten waar zij passen.
Bronnen: 27 werkdossiers Carbon-Alert plus geverifieerde externe primaire bronnen. Elke cruciale claim minimaal driemaal onafhankelijk bevestigd — zie volledige bijlagen bij het originele TEA-rapport (v7, 28 augustus 2026). Voornaamste externe bronnen: IEA Critical Minerals Outlook 2024–2025; Ember Q1 2025; MethaneSAT feb 2026; ICCT 2025; IRENA 2020 Green H₂ cost; Duke University 2025 offshore vessel emissions; UK Government 2021 Decarbonising Maritime; University of Strathclyde 2015; Green Reach Energy 2026; Recurrent 2025; T&E 2019; PBL; TNO; EU JRC RMIS 2021; IPCC AR6.